Van losse websites naar één centrale basis
Voor Van Geloven ontwikkelden we een centraal digitaal platform waarop meerdere merken en omgevingen draaien. Geen verzameling losse websites, maar één technische basis.
Op dit platform draaien onder andere:
Marketing, recruitment en merkcommunicatie komen hier samen binnen één beheersysteem, voor zowel B2B- als B2C-doelgroepen.
De digitale ambitie

Van Geloven werkte met meerdere merken, elk met een eigen webbouwer en eigen koppelingen. Alles stond los van elkaar en als er iets stukging, was aansturing een probleem. IT greep in: één centraal platform, één plek voor onderhoud, bruikbaar voor alle merken en markten.
Maar het echte doel ging verder dan technische orde. Van Geloven wilde B2B-campagnes kunnen uitvoeren die daarvoor niet mogelijk waren omdat de koppeling met CRM en SalesMapp ontbrak. Nu kunnen klanten direct deelnemen aan acties, en worden bestellingen automatisch doorgezet. Marketing en sales werken eindelijk vanuit dezelfde data.
En de digitalmarketeers? Die hebben nu dashboards en inzicht in wat hun websites daadwerkelijk opleveren van mailings en organisch zoekverkeer tot social campagnes. Grip op resultaten die er eerder simpelweg niet was..
Meer dan bouwen
De eerste fase was het neerzetten van de technische fundering. Daarna begon het echte werk.
Het platform wordt wekelijks doorontwikkeld. Nieuwe koppelingen, verbeteringen in beheer, optimalisaties in performance en stabiliteit. Niet als losse projecten, maar als structurele samenwerking.
Denk aan:
- automatische synchronisatie van productdata via PS in foodservice
- koppelingen met CRM en SalesMapp voor klant- en orderinformatie
- integratie voor marketing automation
- POS-koppelingen met logistieke partners
- doorontwikkeling van SnackExtra als digitale klantomgeving
De techniek ondersteunt processen tussen marketing, sales en operatie.
Eén ecosysteem voor meerdere doelgroepen

Binnen hetzelfde platform bedienen we verschillende doelgroepen:
- Consumenten via mora.nl, mora.be en vandobben.nl
- B2B-klanten via be.vangeloven.com en SnackExtra
- Potentiële medewerkers via werkenbijvangeloven.com
Elke omgeving heeft een eigen doel en uitstraling, maar draait op dezelfde technische basis. Dat zorgt voor consistent beheer, lagere ontwikkelkosten en schaalbaarheid.
Continu verbeteren
Naast nieuwe functionaliteiten werken we structureel aan:
- Drupal upgrades en technische modernisering
- optimalisatie van webforms en campagneflows
- foutafhandeling en stabiliteit bij externe koppelingen
- UX-verbeteringen in beheer en front-end
Zo blijft het platform toekomstbestendig terwijl de organisatie digitaliseert richting CRM en marketing automation.
Onze rol
Voor Van Geloven zijn we geen projectleverancier. We zijn technische partner. We bewaken de stabiliteit van het platform, adviseren over doorontwikkeling en zorgen dat nieuwe digitale initiatieven aansluiten op de bestaande infrastructuur.
Het resultaat is een schaalbaar ecosysteem waarin meerdere merken en teams zelfstandig kunnen werken, zonder grip te verliezen op techniek of structuur.
We bouwen niet alleen een website. We werken met een vaste CMS-opzet die marketing ondersteunt in groei, integraties en optimalisatie. Lees hoe wij ons CMS positioneren voor ambitieuze marketingteams.