---
title: 'Eén digitaal platform voor alle merken van Van Geloven'
canonical_url: 'https://d-media.nl/projecten/een-digitaal-platform-voor-alle-merken-van-van-geloven'
datePublished: '2026-02-24T14:49:57+01:00'
dateModified: '2026-10-29T10:07:41+01:00'
language: nl
description: 'Van losse websites naar één centrale basisVoor Van Geloven ontwikkelt en optimaliseert d-Media een centraal digitaal platform waarin websites, bestaande systemen en marketingprocessen samenkomen. Met slimme koppelingen en doorlopende ontwikkeling ondersteunen we marketingteams bij het beheren van meerdere merken en het'
image: 'https://d-media.nl/sites/default/files/project/2406%20Airfryer%20H_NL_Website_other_hi_res_no_badge_0.jpg'
tags:
  - Drupal
  - 'Online Marketing'
---

### Van losse websites naar één centrale basis

Voor Van Geloven ontwikkelt en optimaliseert d-Media een centraal digitaal platform waarin websites, bestaande systemen en marketingprocessen samenkomen. Met slimme koppelingen en doorlopende ontwikkeling ondersteunen we marketingteams bij het beheren van meerdere merken en het realiseren van hun digitale ambities.

Op dit platform draaien onder andere:

- [mora.nl](https://www.mora.nl/)
- [mora.be](https://www.mora.be/) (meertalig)
- [be.vangeloven.com](https://be.vangeloven.com) (meertalig)
- [vandobben.nl](https://www.vandobben.nl/)
- [debourgondier.nl](https://www.debourgondier.nl/)
- [werkenbijvangeloven.com](https://www.werkenbijvangeloven.com/) (meertalig dmv AI automation)

Marketing, recruitment en merkcommunicatie komen hier samen binnen één beheersysteem, voor zowel B2B- als B2C-doelgroepen.

## De digitale ambitie

![Digitale ambitie Van Geloven](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)

Van Geloven werkte met meerdere merken, elk met een eigen webbouwer en eigen koppelingen. Alles stond los van elkaar en als er iets stukging, was aansturing een probleem. IT greep in: één centraal platform, één plek voor onderhoud, bruikbaar voor alle merken en markten.

Maar het echte doel ging verder dan technische orde. Van Geloven wilde B2B-campagnes kunnen uitvoeren die daarvoor niet mogelijk waren omdat de koppeling met CRM en SalesMapp ontbrak. Nu kunnen klanten direct deelnemen aan acties, en worden bestellingen automatisch doorgezet. Marketing en sales werken eindelijk vanuit dezelfde data.

En de digitalmarketeers? Die hebben nu dashboards en inzicht in wat hun websites daadwerkelijk opleveren van mailings en organisch zoekverkeer tot social campagnes. Dat geeft meer inzicht in de resultaten van mailings, organisch zoekverkeer en social campagnes.

## Hoe slimme koppelingen marketing en sales ondersteunen

Een centraal platform is de basis. De meerwaarde ontstaat wanneer productinformatie, klantgegevens en marketingprocessen met elkaar samenwerken. Daarom blijft d-Media het platform samen met Van Geloven ontwikkelen en optimaliseren.

Het platform wordt wekelijks doorontwikkeld. Nieuwe koppelingen, verbeteringen in beheer, optimalisaties in performance en stabiliteit. Niet als losse projecten, maar als structurele samenwerking.

Dat zie je terug in verschillende toepassingen:

- automatische synchronisatie van productinformatie via PS in Foodservice, zodat gegevens beschikbaar zijn voor de merkwebsites
- koppelingen met CRM en SalesMapp, waarmee B2B-acties en de verwerking van klant- en orderinformatie worden ondersteund
- integratie voor marketingautomatisering
- POS-koppelingen met logistieke partners
- doorontwikkeling van SnackExtra als digitale klantomgeving

Zo ondersteunen de koppelingen niet alleen het beheer van websites, maar ook de samenwerking tussen marketing, sales en operatie. Bestaande systemen leveren informatie aan en helpen processen te automatiseren, zodat marketingteams zich meer kunnen richten op campagnes, content en resultaten.

### AI-vertalingen zonder extra werk voor HR en marketing

Ook op [werkenbijvangeloven.com](https://www.werkenbijvangeloven.com/) automatiseren we processen. Vacatures uit het bestaande recruitmentsysteem Ubeoo worden in het CMS ingeladen en met AI automatisch naar het Engels vertaald. Hetzelfde geldt voor nieuwe en bijgewerkte pagina’s en campagnecontent. Zo blijft de website actueel en meertalig, zonder extra vertaalstappen voor HR en marketing. [Lees hoe we de AI-vertalingen voor Van Geloven hebben geautomatiseerd.](/projecten/automatische-ai-vertaling-voor-werkenbij-van-geloven)

### Eén ecosysteem voor meerdere doelgroepen

![Ecosysteem Van Geloven](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==)

Binnen hetzelfde platform bedienen we verschillende doelgroepen:

- Consumenten via mora.nl, mora.be en vandobben.nl
- B2B-klanten via be.vangeloven.com en SnackExtra
- Potentiële medewerkers via werkenbijvangeloven.com

Elke omgeving heeft een eigen doel en uitstraling, maar draait op dezelfde technische basis. Dat zorgt voor consistent beheer, lagere ontwikkelkosten en schaalbaarheid.

### Continu verbeteren

Naast nieuwe functionaliteiten werken we structureel aan:

- Drupal upgrades en technische modernisering
- optimalisatie van webforms en campagneflows
- foutafhandeling en stabiliteit bij externe koppelingen
- UX-verbeteringen in beheer en front-end

Zo blijft het platform toekomstbestendig terwijl de organisatie digitaliseert richting CRM en marketing automation.

### Onze rol: samen bouwen aan digitale ambities

Voor Van Geloven zijn we meer dan een webbouwer of technische leverancier. We zijn een betrokken digitale partner die meedenkt over marketingdoelen, kansen signaleert en helpt om ideeën daadwerkelijk te realiseren.

Van nieuwe campagnes en slimme koppelingen tot AI-automatisering en het verbeteren van bestaande websites: we combineren kennis van online marketing met technische expertise. Daarbij werken we nauw samen met de teams van Van Geloven en ontwikkelen we het platform continu door.

Zo zorgen we ervoor dat techniek geen doel op zich is, maar marketing, sales en recruitment daadwerkelijk vooruithelpt.

## Wat kan jouw website voor je marketing betekenen?

Werk je met meerdere systemen voor content, klantgegevens of marketingprocessen? Dan is er mogelijk meer te halen uit je bestaande digitale omgeving. We denken graag mee over hoe je website en systemen slimmer kunnen samenwerken, zodat techniek je marketingdoelen ondersteunt.

**Bespreek met d-Media welke mogelijkheden er zijn voor jouw organisatie.**

We bouwen niet alleen een website. We werken met een vaste CMS-opzet die marketing ondersteunt in groei, integraties en optimalisatie. [Lees hoe wij ons CMS positioneren voor ambitieuze marketingteams.](https://d-media.nl/het-d-media-cms-past-bij-ambitie-niet-bij-iedereen)
