dCRM nadert versie 1.0
d-Media draait er inmiddels al ruim een jaar op, andere bedrijven testen met ons mee. dCRM, een klanten en contractenbeheer systeem voor bedrijven die (veel) op contractbasis werken. Het systeem genereert op basis van de contracten de benodigde facturen. Natuurlijk is het ook mogelijk om eenmalige facturen te genereren.De onderdelen die in het dCRM aanwezig zullen zijn:
- Een portal-pagina om direct inzicht te krijgen in bijv. de laatste notities, de eerst komende facturen of een overzicht van de gerealiseerde omzetten
- Klanten beheer, met mogelijkheid tot plaatsen meerdere mailadressen (contact en factuur), telefoonnummers en adressen (contact en factuur)
- Klanten notities
- Gebruikers beheer met rechtenbeheer
- Producten beheer, zowel eenmalige producten als periodieke producten
- Contracten beheer, de combinatie tussen de periodieke producten en de klant
- Facturen beheer, genereer nieuwe facturen, zoek openstaande facturen, verwerk betaalde facturen
- Mail module, heb contact met je klant door middel van gerichte mailings op basis van hun afgenomen producten. Eenvoudig mailen van openstaande facturen en betalingsherinneringen.






